Wpisz się do mojej ksiegi gosci!


Siemka jestem Gosia i pochodzę z Prabut. Chodzę do fantastycznej klasy znaczy chodzilam teraz bede chodzic do gimnazjum bo mam jush 13lat dokladnie to 12 i 6 miesiecy.. Tak więc chodziłam do klasy "VIa" a nauczyliele mówili o nas że jesteśmy bardzo zgrani...:):):):):) Byliśmy znani z wszytskigo w całej klassie..ale w 6 klasie sie opuscilismy z nauka i z zachowaniem.. ale nasza Malwinka nam pomogla nieco w sredniej klasowej bo ona bardzo dobrze sie uczy tak jak Beatka. Dobra ale teraz pomówmy troszku o mnie..Tak wieć uroziłam sie 11.12.1992roku..mamn rodzenstwo i duzo zwirzaczków bardzo lubie jazde konna i spotykać sę z przyjaciolmi..nie lubie klamstwa i bezszczelnosci nienawidze osob falszywych..Czasmi jestem wrazliwa ale kiedy sie upre to twardo stapam po ziemi. Mysle ze w nauce stac mnie na wiecej.. ale nie jestem ambitna:):):):):):) Bardzo lubie matematyke i jesli chcecie mnie blizej poznac o to moj nr gadu-gadu 8877209 Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog!!!!!:D:D:D:D:D:D
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj


Link :: 05.06.2005 :: 19:44

IZA-Izunia, to super lacha i ładnie tańczy, super się ubiera i jest skarbnikiem.MA brazowe,krecone wlosy... Radzę z nią nie zaczynać:D:D:D:D:D:D:D:DPotrawi mocno ugryść..he he he do tej pory czuję heheheheh Izie mogę zaufać bo wiem że ona mi doradzi i pomoże:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Z Izą zawsze jest beczka.Jej numer GG-8568015 Buziaczki dla IZUNI :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Komentuj(0)


Link :: 06.06.2005 :: 14:59
dzisaj wstałąm o 8,30 zjadłam śnadanko ubrałam się poszałam do wc i do szkoly. W szkole dalam butelke izuni okazalo sie ze nie mamy plasty i szybciej wrocilismy ze szkoly:):):):) Następnie zjadłam obiadzik i weszlam na gg i teraz siedze i zamierzam zrobic se bloga na onecie i zobaczyc moze bedzie lepszy nic ten:D:D:D:D:D:D Jeszcze nie wiem ...:*Buźćka dla Monisi Izuni Ilonki Madziorki i Maruni pappapa DAJCIE KOMICE PLZ PLZ
Komentuj(1)


Link :: 06.06.2005 :: 19:31
MADZIORKA- Madzia to superowa lacha zawsze uśmiechnięta i wogóle super!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Madzi mogę zaufać lecz dużo się kłócimy choć muszę powiedziec ze jush od 2 tyg sie nie klocimy fajnie madzia jest zastepca gospodarz czyli moim:D:D:D:D:D:D:D:Dhe he Madzia jest bardzo towarzyska i umie komuś dowalić więc nie radze z nią zaczynać:D:D:D:D:D::Dhe he Madzia jest bardzo chuda i mowimy znaczy niektorzy na nia "chuda" to tyle o tej superowej kumpeli.. a mo0ge jeszcze powiedziec ze madzia zawsze broniprzyjaciółki!!Buźka dla odlotowej Madziorki:*:*:*
Suchi-Suchi jest mała ale superowa przyjacółka jej to zawsze i wszędzie mogę zaufać mamy te same marzenia pragnienia:D:D:D:D:D uwielbiamty razem spedzac czas:*:*Suchi zawsze mnie broni i stoi po mojej stronie:*:*:*To tyle o mojejk kochanej suchi buzaczki dla niej:*:*:*:*:*:*
WIECIE CO...CHYBA SIĘ ZAKOCHAŁAM Buziaczki dla mojego *******
Komentuj(1)


Link :: 07.06.2005 :: 15:01
Siemkanko... dzisaj dowiedzialam się że jemu (temu w ktorym się zakochalam ) sie nie podobam ..: Kurcze zawsze miałam pecha w miłości nie moge znalesc tegoktory jest mi przeznaczonySZkoda jestem zrozpaczona a tak po zatym był sprawdzian na muzie a ja oczywioscie go zawlilam :]:]:]:]:]:] he he kiedy mialam lizaka w buzi magda mi go wyrawala i zaczela go jesc a kiedy mi oddala patyczel:] z malutkim kawalkime lizaka zucialam ja tym patyczkliem w policzek ima takie czerowne: lol he he a teraz po obiadku lece postrpzatac pokoj bo tata mio karze :[:[:[:[ i odrobic lekcje a nastepnie ide na lody he he to narazie wszytsko ja lece a wlasnie kilak słów o mnie:
imię: Gosia
nazwisko: po ojczulku
znak zodiaku:strzelec------>
stan:wolna
uczennica:dobra i wzorwowa ale nie przesadzajmy
hobby:Jazda konna
boję się: śmierci
Lubie: filmy
Szkuam:"tego odpowiedniego"
Motto:"nie zrywaj nigdy nici przyaźni bo nie wiesz czym grozi rozstanie choć powem nici się zwiąże supełek na zawsze zostanie"
Cenmie ludzi:dobry otwartych uczciwych i chetnych do pomocy oraz tolerancyjnych.
Komentuj(3)


Link :: 28.06.2005 :: 13:14
SIEMKANKO sorki ze tak dlugo nie pisalam mam nadzieje ze nie ejstescie wkurzeni i ze podoba wam sie moj bszablonik.. bardzo lubie candyi takie rozne wiec bedzie ich tu mnostwo... he he Teraz pisze w blogasku bo mam wyrzuty sumienia.. he he ... dzisaj sie dowiedzxilam ze jade na oboz harcwerski z jednej strobnki nie chce z drugiej chce... W tym niedługim czasie dowiedzilam sie conjieco o moich kumplach... i kolegach.. poznalam ***** blizej imysle ze jest naprawde spoko nato miast na ***** sie troche zawiodlam nawet nie troche ... to okrutne kiedy najlepsi przyjacile ah.. nie wazne.. A ja nie wiem co zrobic.. nie przestaje o nim myslec o ******* trudno.. takie jest zycie.. moze tak ma byc....(He he ... atak wogole to piszcie komcie kochani!!! Buziaczki dla ***** i dla calej reszty !! i ozdrowienia przesyla wam
Komentuj(0)


Link :: 29.06.2005 :: 14:46
Siemka.. dzisaj były nudy Dlatego zmiast opowiedzieć i opisać co było dzisaj opiszę moje przyjaciółeczki:
To jest Monisia widzicie jaka lacha.. Monisia i ja przyjaźnimy się od dawna ale nasza przyjażń jest roche zaniedbywana Monika jest super i mogę jej zaufać... szkoda że spędzamy ze sobą tak mało czasuMonika jest wyspotrtowana i ładna inteligenta tez Monia jest bardzo szczera i twardo stąpa po ziemi.. no to tykle na temacik Monisi buzaczki dla niej!!!
To Marunia.. to jest dopiero przyjaciółeczka a taka laseczka że szok!!!!!!!!!!!!!!! Poznałyśmy sie przez gg wiec nie moge duzo o neij napsac... wiem ze jest bardzo mila i sympatyczna ... moge jej zaufac i mam nadzieje ze nasz przyjazn bedzie trwache he pozdro dla bekaowej Maruni :;d i caluski
To ja jush będę kończyć bo idę na jazdę konną papatki!!!!
Komentuj(2)


Link :: 30.06.2005 :: 09:21
To jest Karolinka moja przyjaciółeczka... Karolina jest super i jest bardzo zabawnma...Bardzo ją lubię i mam do niej zaufanieKarolinka trzyma się z Baśką są jak dwie krople wody ale wiecie to tak sie mówi charakterem są bardzo podobneHmmmm co migę o niej napisać..a no tak KARA TO ŚWIETNA LASECZKA bUKA DLA MOJEJ KOCHANEJ kAROLINKI
To jest Sandra znaczy Baśka jej przewisko wymyslił nasz nauczyciel od historii Baha jest bekową laseczką i zawsze zawsze się śmiejeBasia i Karolina twrado stąpają po świecie... Zawsze mają supeerowy przygody i wogóle no to buziaki dla Sandrusi
To jest moja Beatka Beatka jest naprawde dobra w nauce.. jest wysoka i zniej lacha ze SZOKKK!!!Beata jest upszejma i miła ... Sympatyczna i bardzo cierpliwa Przyjaźni się z Maliną ... o i ona wygląda na taką skromną ale ona jest taka szalona i taka bekowa ze przyniej zawsze sie smiejeBuźka dla Beatki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Komentuj(0)




Image by Madzia http://www.madzia.olp.pl

Moja fafniutka klasa: 1. Asia(Pumbka) Fafniutki z niej ludek 2. Monika (Chmiela) Bekaowy z niej ludek 3. Monika(Monisia) Jest opisana 4. Bartek(Bartez) Bekwoy kumpel 5. Patrycja(Suchi) Jest opisana 6. Malwina(Malwinka) Jest opisana 7. Dawid(Grzybek) Skromny ludzik 8. Grzesiek(Gunek) Ohh..Nie wiem co napisać... 9. Jola(Jolka)Fafna siedze z nią w ławce 10.Karolina (Karo) Yyyy..fana i yyy.. 11. Małgosia(Gosia) Sami mnie oceńcie 12. Patryk(kordal) Bekowy ludek 13. Beata(Beatka Jest opisana 14. Piotrek(Krasnal)Superowy i bekowy kumpel 15. Justyna(Justylla)Mały nerwusek 16. Wojtek (Waćpan Wojtaszewski) Skromny ludek 17. Kamil(Lechu)Superowy kolega 18. Ilona(Ilonka) Jest opisana 19. Pioterek(Kalosz) Beckowy chlopacek 20. Karolina(Kara)Jest opisana 21. Anka(Pałkins)Śmieszna gościuwa 22. Rafał(Pipir) Bekowy facet 23. Sandra(Baśka)Jest opisana 24 Krzysiek(Krzynia)Skromny ludek 25. Dominik(Sulik).... 26. Iza(Izunia) Jest opisana 27. Paweł(Chempek)Bekowy kolega 28. Magda(Madzia) Jest opisana
{linki}