Wpisz się do mojej ksiegi gosci!


Siemka jestem Gosia i pochodzę z Prabut. Chodzę do fantastycznej klasy znaczy chodzilam teraz bede chodzic do gimnazjum bo mam jush 13lat dokladnie to 12 i 6 miesiecy.. Tak więc chodziłam do klasy "VIa" a nauczyliele mówili o nas że jesteśmy bardzo zgrani...:):):):):) Byliśmy znani z wszytskigo w całej klassie..ale w 6 klasie sie opuscilismy z nauka i z zachowaniem.. ale nasza Malwinka nam pomogla nieco w sredniej klasowej bo ona bardzo dobrze sie uczy tak jak Beatka. Dobra ale teraz pomówmy troszku o mnie..Tak wieć uroziłam sie 11.12.1992roku..mamn rodzenstwo i duzo zwirzaczków bardzo lubie jazde konna i spotykać sę z przyjaciolmi..nie lubie klamstwa i bezszczelnosci nienawidze osob falszywych..Czasmi jestem wrazliwa ale kiedy sie upre to twardo stapam po ziemi. Mysle ze w nauce stac mnie na wiecej.. ale nie jestem ambitna:):):):):):) Bardzo lubie matematyke i jesli chcecie mnie blizej poznac o to moj nr gadu-gadu 8877209 Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog!!!!!:D:D:D:D:D:D
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj


Link :: 01.07.2005 :: 08:41
Siemka!!:: Dzisja mam biwak więc to będzie notka która musi wam wystarczyć na ... 3 dni Dziś opiszę moje kochane psiapsuióły z podwórka:
To moja kochana Konstancja ma śmieszne imię .. he he jKonstancja to super lacha i jest bardzo utalentowana... napoczątku naszej przyjaźni byłonam ciężko ponieważ większość moich przyjaciółek wkurzała Konstancja teraz się do niej przekonały Konstancji mogę zaufać i wierzę że nasz przyjaźń bęzie wieczna he he Konstancja jest bardzo mądra i godna zaufania zawsze doradzi i pomożeTo buziaki dla Konstancji:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
To jest Izunia K. Iza jest bardzo mądra i zawsze wszytsko wie...Równierz jak Konstancja jest godna zaufania i jest bardzo fajną osobą. Z Izy taka lacha.. tylko se wmawaia że jest inaczej trzeba patrzeć na siebie swoimi oczami a nie oczami innych. Poznałyśmy się w Zakopanym. Izunia ma zawzsze świetne pomysły! I cvzęsto wraz z Madzią i Konstancją mamy śiwetne przygody. Na podwórku jak się spotykam to są nudy jak nie ma Konstancji czy Izy czy Madzi poprstu jesteśmy nie w sosie. Ale mkiedy jesteśmy razem wszystkie to mamy szalone ponmysły Buziaczki dla Izuni:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**::*:*:*:*
To moje przyjacióleczki mam nadzieje że Wam się spodobają bo ja jush leceNastępna notka w poniedziłek Buziaczki ***** ... Wiecioie co .. chyba jush wiem ze ..on i ja .. to dwie różne osoby PAPAPAPAPAPAPAAPAPAPAPAPPAPAPAPApAPApAPTki T
Komentuj(1)


Link :: 04.07.2005 :: 21:16
SiemankoCio tam u Was słychać..?? He he coś mało komentujecie.. Hmmm... teeraz opiszę biwak biwak był superowy!!!Szkoda że tak wcześnie się skończył było naprawdę fafnie...Hmmm... napoczątku były nudy ale potem zaczeło się rozkręcać najgorsz była sobotnia noc bo mi isę śpiwór erozwalił(:Spałam w 2 parach spodnia w butach i z 2 bluzach... Na biwaku graliśmy w siat kąpaliśmy się pławaliśmy łódfką i siedzieliśmy perzy ognisku .. zawsze ze wszystkiego była beczka nie chce mi się opisywać biwaku bo i tak nie mam dla kogo jak nikt nie daje komciDzisaj wstałam o 11 zjadłam i spotkałam się z przyjaciółkami..Znaczy nie wiem czy ja i madzia to przyjacuiolki ale tak jakos napisalam tp wiec s[pptkalam sie z Konstancja i z Madzia poszlysmy nad jeziorko potem na obiadek i znowu nad jeziorko potem wrocilysmy i byla beczka wziewlysmy Wene psa Konstancjii poszlysmy na spacer wrocilam do domku i wypilam herbnatke i usaidlam przy komuterku by napsiac notke : dobtra to ja koncze ... papapappapapatki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
A i oczywiście m usze wstwić candy zapomniała bymhe he papappapatki
Komentuj(2)


Link :: 06.07.2005 :: 09:46
Siemanko Dzisaj środa ale opiszę Wtorek dziś wieczorkiem opiszę środę...Tak więc wczoraj spotkałyśmy się (Ja, Madzia, Konstancja) i [poszlyśmy do gimnazjum by przpepiać listę książek. Potem poszłyśmy do pracy taty Konstancji by nas zawiózł do domku he he ppotem podrodze spotkałam Przemka na rowerze i jechaliśmy razem później na 4 miałam koniki :*:**:*:*:*:*:*:*:*:*Pozdro dla mojego kochanego Romansika Pojezdziłam i poszłam do Konstancji i po Madzie bo miałyśmy iść nad jeziorko no i poszłyśmy nad jeziorko i była beczkaSpotjkałyśmy dużo znajomych osób.. Hmmmm co tambylo jescze no i wrócilyśmy do domku zmieniłam sobie obudowę i obejrzałam filmik potem Rybki z ferajny wykomopałam się iposzłam lu-lu Papapapatki pozdro dla Izuni i Madzi i oczywiście Konstancji;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;**;*;*
Komentuj(0)




Image by Madzia http://www.madzia.olp.pl

Moja fafniutka klasa: 1. Asia(Pumbka) Fafniutki z niej ludek 2. Monika (Chmiela) Bekaowy z niej ludek 3. Monika(Monisia) Jest opisana 4. Bartek(Bartez) Bekwoy kumpel 5. Patrycja(Suchi) Jest opisana 6. Malwina(Malwinka) Jest opisana 7. Dawid(Grzybek) Skromny ludzik 8. Grzesiek(Gunek) Ohh..Nie wiem co napisać... 9. Jola(Jolka)Fafna siedze z nią w ławce 10.Karolina (Karo) Yyyy..fana i yyy.. 11. Małgosia(Gosia) Sami mnie oceńcie 12. Patryk(kordal) Bekowy ludek 13. Beata(Beatka Jest opisana 14. Piotrek(Krasnal)Superowy i bekowy kumpel 15. Justyna(Justylla)Mały nerwusek 16. Wojtek (Waćpan Wojtaszewski) Skromny ludek 17. Kamil(Lechu)Superowy kolega 18. Ilona(Ilonka) Jest opisana 19. Pioterek(Kalosz) Beckowy chlopacek 20. Karolina(Kara)Jest opisana 21. Anka(Pałkins)Śmieszna gościuwa 22. Rafał(Pipir) Bekowy facet 23. Sandra(Baśka)Jest opisana 24 Krzysiek(Krzynia)Skromny ludek 25. Dominik(Sulik).... 26. Iza(Izunia) Jest opisana 27. Paweł(Chempek)Bekowy kolega 28. Magda(Madzia) Jest opisana
{linki}