Siemkanko... dzisaj dowiedzialam się że jemu (temu w ktorym się zakochalam ) sie nie podobam ..: Kurcze zawsze miałam pecha w miłości nie moge znalesc tegoktory jest mi przeznaczonySZkoda jestem zrozpaczona a tak po zatym był sprawdzian na muzie a ja oczywioscie go zawlilam :]:]:]:]:]:] he he kiedy mialam lizaka w buzi magda mi go wyrawala i zaczela go jesc a kiedy mi oddala patyczel:] z malutkim kawalkime lizaka zucialam ja tym patyczkliem w policzek ima takie czerowne: lol he he a teraz po obiadku lece postrpzatac pokoj bo tata mio karze :[:[:[:[ i odrobic lekcje a nastepnie ide na lody he he to narazie wszytsko ja lece a wlasnie kilak słów o mnie:
imię: Gosia
nazwisko: po ojczulku
znak zodiaku:strzelec------>
stan:wolna
uczennica:dobra i wzorwowa ale nie przesadzajmy
hobby:Jazda konna
boję się: śmierci
Lubie: filmy
Szkuam:"tego odpowiedniego"
Motto:"nie zrywaj nigdy nici przyaźni bo nie wiesz czym grozi rozstanie choć powem nici się zwiąże supełek na zawsze zostanie"
Cenmie ludzi:dobry otwartych uczciwych i chetnych do pomocy oraz tolerancyjnych.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.06.2005 :: 23:55 :: ajs215.neoplus.adsl.tpnet.pl

izunka

hmhm.... gosia jesce jestes za mloda zeby szukac sobie przeznaczoego narazie korzystaj z zycia i nie szukaj sobie przeznaczonego:/ tylko wiesz...... i tak jesce jedno sciagara jestes sciagnelas po nie Motto i Stan........przed tem nie mialas tak ale jak ja zrobilam to ty tez na tym blogu zrobilas ale dobra miejsza z tym..... sciagara!!
09.06.2005 :: 15:36 :: ajn158.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

no tak ja tez niemam powodzenia najwyzej sulik ale on jest okropny heheh zart ... heheheh ale bolalo mnie tym lizakiem ale wtedy byla beka.. no tak nie dziwwie sie temu wiesz.. w kim sie zakochalas pamietasz 3 razy zrobilas mu swinstwo a pamietasz jak kiedys chcial byc z toba takze sie nie dziw gosia... nom... ale teraz weselsze zeczy.... to pamietaj dzis sie spotykamy do spotkania jesce z kostka
08.06.2005 :: 19:47 :: ajq164.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monisiaaaa

motto to sciagnelas od izunki bo ona taki miala:[:[:[a prosze powiedz mi jutro w szkole w kim ty sie zakochalas bo ja niewiem:(..... ale blogasek jest zajefajny KOCHAM CIE moja ty npiekna:):):):):):):):)
Talk.pl :: Wróć