07.06.2005 :: 15:01
Siemkanko... dzisaj dowiedzialam się że jemu (temu w ktorym się zakochalam ) sie nie podobam ..: Kurcze zawsze miałam pecha w miłości nie moge znalesc tegoktory jest mi przeznaczonySZkoda jestem zrozpaczona a tak po zatym był sprawdzian na muzie a ja oczywioscie go zawlilam :]:]:]:]:]:] he he kiedy mialam lizaka w buzi magda mi go wyrawala i zaczela go jesc a kiedy mi oddala patyczel:] z malutkim kawalkime lizaka zucialam ja tym patyczkliem w policzek ima takie czerowne: lol he he a teraz po obiadku lece postrpzatac pokoj bo tata mio karze :[:[:[:[ i odrobic lekcje a nastepnie ide na lody he he to narazie wszytsko ja lece a wlasnie kilak słów o mnie: imię: Gosia nazwisko: po ojczulku znak zodiaku:strzelec------> stan:wolna uczennica:dobra i wzorwowa ale nie przesadzajmy hobby:Jazda konna boję się: śmierci Lubie: filmy Szkuam:"tego odpowiedniego" Motto:"nie zrywaj nigdy nici przyaźni bo nie wiesz czym grozi rozstanie choć powem nici się zwiąże supełek na zawsze zostanie" Cenmie ludzi:dobry otwartych uczciwych i chetnych do pomocy oraz tolerancyjnych.