Siemka.. dzisaj były nudy Dlatego zmiast opowiedzieć i opisać co było dzisaj opiszę moje przyjaciółeczki:
To jest Monisia widzicie jaka lacha.. Monisia i ja przyjaźnimy się od dawna ale nasza przyjażń jest roche zaniedbywana Monika jest super i mogę jej zaufać... szkoda że spędzamy ze sobą tak mało czasuMonika jest wyspotrtowana i ładna inteligenta tez Monia jest bardzo szczera i twardo stąpa po ziemi.. no to tykle na temacik Monisi buzaczki dla niej!!!
To Marunia.. to jest dopiero przyjaciółeczka a taka laseczka że szok!!!!!!!!!!!!!!! Poznałyśmy sie przez gg wiec nie moge duzo o neij napsac... wiem ze jest bardzo mila i sympatyczna ... moge jej zaufac i mam nadzieje ze nasz przyjazn bedzie trwache he pozdro dla bekaowej Maruni :;d i caluski
To ja jush będę kończyć bo idę na jazdę konną papatki!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.06.2005 :: 19:55 :: ais42.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madziorka :)

ej ty ty.. mila gosiu gdzie jestem ja???:[ uh.. niechcil zebym tam do twojego julianowa sie przeszla !!!!!!!!!!! :[ <lol2><hahaha> ale prosze opisz mnie szybciutko!! a pozatym extra blogasek niezly szablonik buzka papapaps :*
29.06.2005 :: 19:51 :: ais42.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madziorka :)

ej ty ty.. mila gosiu gdzie jestem ja???:[ uh.. niechcil zebym tam do twojego julianowa sie przeszla !!!!!!!!!!! :[ <lol2><hahaha> ale prosze opisz mnie szybciutko!! a pozatym extra blogasek niezly szablonik buzka papapaps :*
Talk.pl :: Wróć