04.07.2005 :: 21:16
SiemankoCio tam u Was słychać..?? He he coś mało komentujecie.. Hmmm... teeraz opiszę biwak biwak był superowy!!!Szkoda że tak wcześnie się skończył było naprawdę fafnie...Hmmm... napoczątku były nudy ale potem zaczeło się rozkręcać najgorsz była sobotnia noc bo mi isę śpiwór erozwalił(:Spałam w 2 parach spodnia w butach i z 2 bluzach... Na biwaku graliśmy w siat kąpaliśmy się pławaliśmy łódfką i siedzieliśmy perzy ognisku .. zawsze ze wszystkiego była beczka nie chce mi się opisywać biwaku bo i tak nie mam dla kogo jak nikt nie daje komciDzisaj wstałam o 11 zjadłam i spotkałam się z przyjaciółkami..Znaczy nie wiem czy ja i madzia to przyjacuiolki ale tak jakos napisalam tp wiec s[pptkalam sie z Konstancja i z Madzia poszlysmy nad jeziorko potem na obiadek i znowu nad jeziorko potem wrocilysmy i byla beczka wziewlysmy Wene psa Konstancjii poszlysmy na spacer wrocilam do domku i wypilam herbnatke i usaidlam przy komuterku by napsiac notke : dobtra to ja koncze ... papapappapapatki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* A i oczywiście m usze wstwić candy zapomniała bymhe he papappapatki