Siemka!!:: Dzisja mam biwak więc to będzie notka która musi wam wystarczyć na ... 3 dni Dziś opiszę moje kochane psiapsuióły z podwórka:
To moja kochana Konstancja ma śmieszne imię .. he he jKonstancja to super lacha i jest bardzo utalentowana... napoczątku naszej przyjaźni byłonam ciężko ponieważ większość moich przyjaciółek wkurzała Konstancja teraz się do niej przekonały Konstancji mogę zaufać i wierzę że nasz przyjaźń bęzie wieczna he he Konstancja jest bardzo mądra i godna zaufania zawsze doradzi i pomożeTo buziaki dla Konstancji:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
To jest Izunia K. Iza jest bardzo mądra i zawsze wszytsko wie...Równierz jak Konstancja jest godna zaufania i jest bardzo fajną osobą. Z Izy taka lacha.. tylko se wmawaia że jest inaczej trzeba patrzeć na siebie swoimi oczami a nie oczami innych. Poznałyśmy się w Zakopanym. Izunia ma zawzsze świetne pomysły! I cvzęsto wraz z Madzią i Konstancją mamy śiwetne przygody. Na podwórku jak się spotykam to są nudy jak nie ma Konstancji czy Izy czy Madzi poprstu jesteśmy nie w sosie. Ale mkiedy jesteśmy razem wszystkie to mamy szalone ponmysły Buziaczki dla Izuni:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**::*:*:*:*
To moje przyjacióleczki mam nadzieje że Wam się spodobają bo ja jush leceNastępna notka w poniedziłek Buziaczki ***** ... Wiecioie co .. chyba jush wiem ze ..on i ja .. to dwie różne osoby PAPAPAPAPAPAPAAPAPAPAPAPPAPAPAPApAPApAPTki T

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.07.2005 :: 09:41 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Siemanko Serdecznie zapraszma na mojego bloga na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj nocie... a ja napewno odwdziecze sie tym samym.. Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć