30.05.2005 :: 18:39
Długi wekend minął bardzo fafnie, chodzilam nad jeziorko z Konstancją chodziłam na lody , byłam kilka razy na mieście po ciuchy. Muszę przyznać że było zajefaknebiście..szkoda zże jush szkoła.!!!:(:(:(:(:(:(:(:( u nas teraz cały czas pada. Ale wczoraj było powyżej 30 stopni. Dzisaj zamiast matmy i przyry mielismy z pania Groszewską. Była klasiowa z histy ale byla nawet latwa nie che nic peszczyc..:(:(:(:(bo moze byc troja ale mysle ze na 4 sie zalapie.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D. he he Dobar to teraz opiszę Ilonkę moją kochaną przyjaciółeczkę. ILONKA- Ilona to naj kochańsza przyjaciółeczka pod słońcem. Poznałam ją w 1 klasie. Jak tylko ze sobą usiadłyśmy , jush się więcej nie rostwałyśmy cały czas razem.. do IV klasy gdzie się ..nasze drogi rozeszły. i dopiwero w VI klasie znow zostalysm naj naj przyaciolkami i było zajefakenbiście Ilona powiedziała mi coś czegop nigdy nie zapomnę. Ale ..chyba kłamała..bo teraz wogóle... nie dotrzymuje tego słowa:(:(:(:(:(:(:(:( Ilona to taka lacha że szok -zawzsze to powtarzam . to tyle o Ilonce ,... narazie musze leciec!!Papapappapaptki buziaki i pozdro dla Ilonki. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++