Siemanko!!
Tylko się trochę zawidłam na..a zresztą nie ważne
:(:((:(:( spotkałam się Z Konstancją i byłyśmy nad rz3eczkąn na lodach, spotkałyśmy madzie było fafnie. Potem pojechałam z tat nad jezior byla ciepla woda ale sie nie kapalam bylo duzo ludzi. Zjadłam kolajce ogladalam oficera wzielam pryszynic i potem ogladamalm jakias fafna komedie byla fafna, cos tam o polnocy bylo w tytule. Potem zasnelam, i sie obudzialm zjadlam sniadanko obejrzalam telewizje i siadlam na gg. Wlaśnie jeśli ktos chce sie ze mna skontaktowac prze gg to moj nr 8877209:):):):):0:):):)buziaki papaptkibuziaczek duzy dla Was

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.05.2005 :: 21:45 :: aic24.neoplus.adsl.tpnet.pl

izunia

_____________________#__________________________ ____________________###_________________________ __#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________ ________________________________________________ _____Z___O___S___T___A___W___I___A___M__________ ________________________________________________ ______T___U______Ś___L___A___D______P___O_______ ________________________________________________ _________________S__O__B__I__E__________________ ________________________________________________ _________I__Z__A__P__R__A__S__Z__A__M___________ ________________________________________________ _____________D__O____M__N__I__E_________________ ________________________________________________ ___P___O___Z___D___R___W___I___O___N___K___A____ ________________________________________________ ________!_________!________!________!___________
27.05.2005 :: 10:43 :: day242.neoplus.adsl.tpnet.pl

AM

NOWA 100 !)) nota na moim blogu. www.tercjuszek.talk.pl -> zapraszam. Odwidzięczę się tym samym:D
Talk.pl :: Wróć