Siemanko sory że tak długo nie pisałam, ale mam dużo zajęć. Musze zrobić butelki na plastę, z mamtmy mamy 4 strony zadane. musze dokonczyc rysunek znowu na plaste uczyc sie na histe napisac opowiadanie i to wszystko na za tydzuień!!!!!!JA CHYBA OSZALJĘ!!!!!!!!!!!!Dobra nie ważne, najważniejsze jest to że,...MAMY BIWAK jush za dwa tygodnie!!!Dzisaj wsatałam za 10 siódma pioszlam do wc zjadlam sniadanko poszlam do szkoly wrocilam zjadlam obiadek i zucilam sie do kompa by napsiac notke do mojego blogaska kurdde4 ale mam zaległości...:/ Muszę jeszcze opisać moje psiapsióły!!Dobra jush dziś zaczne od opisu Izuni.
IZUNIA-to fafna laseczka, fafnie sie ubiera i jest super. Zawsze mi pomaga w blogasku i podrzymuje mnie na duchu.Jest poprostu kochana ...bardzo jej ufam i mysle ze dobrze ze jest skarbnikiem bo ona sie do tego nadajeKocham ja bardzo z IZAUNIA zawsze jest beczka, a teraz buziaki dla izuni :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
(Dostałam 31 punktów na teście kompetencji a moój kolega ma 6 z matmy!!, czego bardzo mu gratuluje)Buziaki narka pappapapaptki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć